NIVEL SYSTEM N24X + ŁATA + STATYW

1 316,10 zł
Brutto

1070 netto

Niwelator optyczny Nivel System N24x

Ilość
Obecnie brak na stanie

Opis

Niwelator optyczny Nivel System N24x to instrument do bardzo precyzyjnych pomiarów różnic wysokości. Niwelator wyposażono w wysokiej jakości optykę gwarantującą bardzo dobrą jakość obrazu (czytelny obraz). Magnetyczny kompensator umożliwia wykonywanie pomiarów na terenach niestabilnych, gdzie statyw z niwelatorem mogą być narażone na ciągłe drgania. Instrument jest odporny na pył i wodę i dzięki temu można nim pracować w ciężkich warunkach – podczas deszczu czy w środowisku mocno zapylonym. Niwelator przeznaczony jest m.in. dla geodetów, drogowców, budowlańców, archeologów – dla wszystkich specjalistów, którzy wymagają od instrumentu pomiarowego najwyższej precyzji i niezawodności.


Zalety niwelatora optycznego N24x:

 • Układ optyczny najwyższej jakości
  Jasny, czytelny obraz, duże powiększenie 24x.  
 • Wysoka precyzja pomiarów
  2,0 mm / 1 km podwójnej niwelacji  
 • Zabudowane koło poziome
  Dłuższa żywotność przy odkładaniu kąta.
 • Wytrzymały na ciężkie warunki pracy
  Metalowa, solidna konstrukcja, wysoka klasa wodoszczelności (IPX6). 
 • Niezawodne, pewne pomiary w terenie
  Markowy, wysokiej jakości kompensator magnetyczny tłumi nawet najmniejsze drgania terenu, zapewniając poprawne pomiary w trudnych warunkach na budowie. 
 • Bezpieczeństwo pracy
  Sprzęt przygotowany do sprzedaży przez autoryzowany serwis TPI (zaopatrzony w świadectwo instrumentu poświadczające poprawność pracy instrumentu). 
 • Bezproblemowe użytkowanie na lata
  5 lat gwarancji autoryzowanego serwisu NIVEL SYSTEM (serwis gwarancyjny i pogwarancyjny w Polsce).

 

Parametry techniczne niwelatora optycznego
Długość lunety: 215 mm
Dokładność 1 km podwójnej niwelacji: 2,0 mm/km
Dokładność 1 km podwójnej niwelacji z mikrometrem: nd
Obraz: prosty
Powiększenie: 24 x
Średnica obiektywu: 36 mm
Pole widzenia: 1°20' (2,3 m)
Zdolność rozdzielcza: 3,5 ”
Minimalna ogniskowa: 0,3 m
Wodoszczelność: IPX6
Waga instrumentu: 1,75 kg

ZESTAW ZAWIERA :

Niwelator optyczny N24x      1 szt.
Zasłonka lunety 1 szt.
Igła rektyfikująca 1 szt.
Pion sznurkowy 1 szt.
Kufer transportowy 1 szt.
Instrukcja obsługi 1 szt.
+ Statyw Nivel System SJJ1D
(dzięki kulistej głowicy wstępne spoziomowanie     
niwelatora optycznego jest prostsze i szybsze)
1 szt.
+ Łata teleskopowa Nivel System 5 m
(z libellą i pokrowcem)
 
1 szt.

Markowy sprzęt w przystępnej cenie

Nivel System jest marką instrumentów pomiarowych dla branży budowlanej i geodezyjnej wprowadzoną na polski rynek  w 2003 r. Produkty Nivel System skierowane są do szerokiego kręgu odbiorców, dla których jednym z podstawowych kryteriów wyboru jest przystępna cena z jednoczesną gwarancją odpowiedniej jakości, co zapewnia możliwość wykorzystania w wielu zastosowaniach profesjonalnego zestawu pomiarowego kosztem niższym niż dotychczas. Dzięki sieci punktów serwisowych rozmieszczonych na terenie całego kraju, każdy użytkownik ma łatwy dostęp do profesjonalnego serwisu.

Najwyższa precyzja pomiarów
Dzięki wysokiej jakości układu optycznego (luneta o powiększeniu 24x) niwelator zapewnia dokładność rzędu 2,0 mm na 1 km podwójnej niwelacji i można go stosować zarówno do zadań budowlanych jak i przy wymagających pomiarach geodezyjnych. Obraz w lunecie jest jasny i czytelny.

Wytrzymały na ciężkie warunki pracy, odporny na wibracje i wstrząsy
Wbudowany kompensator magnetyczny automatycznie poziomuje instrument i dzięki temu ułatwia pracę w miejscach o niestabilnym i drgającym podłożu (np. na placu budowy, w pobliżu pracy ciężkich maszyn), sprzęt posiada wysoką normę wodo- i pyłoszczelności (IPX6).

W minimalnej odległości od łaty
Sprzęt przystosowany jest do pracy z minimalną celową o długości 0,3 m, co pozwala niwelować teren blisko stanowiska bez konieczności jego zmiany.

Wygoda obsługi
Bezzakresowa leniwka koła poziomego pozwala precyzyjnie wycelować niwelator na łatę, a libella pudełkowa z lusterkiem umożliwia łatwe i szybkie spoziomowanie instrumentu.

Stabilny i niezawodny
Metalowa obudowa oraz wysokiej jakości komponenty niwelatora zapewniają bezproblemową pracę nawet w trudnych warunkach terenowych. Serwis posprzedażowy TPI to pewność działania instrumentu na długie lata.

Sprawdzony sprzęt - 5 lat gwarancji

Sprzęt pomiarowy, wykorzystywany na budowie poddawany jest najwyższym próbom wytrzymałościowym. Pracując zarówno w zapylonych pomieszczeniach jak i w trudnych warunkach terenowych, w otoczeniu ciężkich maszyn powinien on zapewnić stabilną pracę - poprawne pomiary. Dlatego też firma TPI, dostarczając od ponad 20 lat sprzęt pomiarowy stawia jakość swoich produktów na pierwszym miejscu. Na potwierdzenie tej tezy niech świadczy fakt, że niwelatory Nivel System serii Nx wyposażone są w najwyższej jakości komponenty, przed sprzedażą każdy przechodzi dokładne testy poświadczone certyfikatem, a ich jakość gwarantowana jest jednym z najdłuższych na rynku, 5-letnim okresem gwarancji.

 

 

 

 

 

Szczegóły produktu

Kody produktu

Spójrz również na

Powiązane produkty ( 3 przykładowe produkty z tej samej kategorii: )
 • Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password