Wykrywacz instalacji podziemnych- Leica DIGICAT 550i

5 490,00 zł
Brutto

4463.414634 netto

WYKRYWACZ INSTALACJI PODZIEMNYCH DIGICAT 550i

Ilość
Obecnie brak na stanie

Opis

Wykrywacz instalacji podziemnych DIGICAT 550i

Art nr : 780231

 

Digisystem

Bezpieczna i szybka lokalizacja instalacji podziemnychCo roku zdarzają się wypadki na placach budów wskutek nieumyślnego naruszenia przewodów elektrycznych lub gazowych. Przy pomocy Digisystem, operator może dokładnie i niezawodnie zlokalizować, wyznaczyć przebiegi oznakować instalacje podziemne przed rozpoczęciem wykopów. Kilka istotnych elementów poprawiających bezpieczeństwo zostało wbudowanych w modele Digicat™ 500i oraz 550i.

Charakterystyka:

Cyfrowe przetwarzanie sygnałów - pewna i bezbłędna lokalizacja na budowie

Łatwy w użyciu - wymaga minimalnego przeszkolenia

Praca rozpoczyna się w trybie Power – wykrywanie prądu elektrycznego w przewodach

Uruchomienie w trybie poszukiwania płytko położonych instalacji elektrycznych (około 30 cm)następuje zawsze przy maksymalnej czułości, co zapewnia najbezpieczniejsze warunki pracy

Digicat 550i został wyposażony w funkcję pomiaru głębokości instalacji podziemnych położonych do 3 m pod ziemią

Czytelny wyświetlacz LCD z wbudowanym czujnikiem światła, który automatycznie włącza podświetlenie wyświetlacza

Wytrzymały i lekki, zaprojektowany z myślą o ciężkich warunkach panujących na budowie.

Wykrywacze Digicat 500i & 550i oferują pięć trybów pracy:Tryb automatyczny - unikalny tryb wykrywania łączący tryby radiowe i zmodyfikowany tryb power, zapewnia bardziej szczegółowe wykrywanie sprawiając, że wykrywanie kabli jest łatwiejsze i szybsze!Tryb 33 kHz - wykrywa sygnał o częstotliwości 33 kHz wzbudzony w przewodzie przez generator sygnału Digitex. Tryb 8 kHz - wykrywa sygnał o częstotliwości 8 kHz wzbudzony w przewodzie przez generator sygnału Digitex.

Tryb radiowy - umożliwia wykrycie sygnałów w przewodach wzbudzanych przez odległe nadajniki radiowe. Sygnały radiowe penetrują ziemię i są odbijane przez podziemne rury i kable. Tryb power - umożliwia wykrycie przewodów będących pod napięciem elektrycznym.

 

Leica Digicat 550i Digicat 550i posiada funkcję określania głębokości przewodu podczas pracy z generatorem sygnału Digitex w trybie 8 lub 33 kHz. Dostępny z Bluetooth, co pozwala na zintegrowanie wykrywania instalacji podziemnych z procesem zaznaczania ich na mapie. (50Hz*) Digicat 550i z Bluetooth

 

Szczegóły produktu

Kody produktu

Spójrz również na

Powiązane produkty ( 6 przykładowe produkty z tej samej kategorii: )
  • Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password