Informujemy, że zgodnie z obowiązującym stanem prawnym, a w szczególności ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.), dane osobowe klientów naszego sklepu są chronione i nie są przekazywane przez nas żadnym innym firmom w celach reklamowych, lub osobom trzecim.

Adresy mailowe klientów wykorzystywane są w celach kontaktu i realizacji zamówienia, oraz do przesłania materiałów informacyjnych z naszego serwisu, jeżeli klient wyrazi zdecydowana zgodę, zapisując się na newsletter sklepowy podczas zakładania konta w naszym serwisie, lub w każdym innym momencie korzystając z formularza zapisu na newsletter sklepowy.

Ponadto informujemy, że w każdym dowolnym momencie zgoda na dalsze przesyłanie newslettrea sklepowego, może zostać cofnięta przez klienta, poprzez usunięcie swojego adresu mailowego z naszej bazy newslettera mailowego.

Aby usunąć swojego maila z naszej bazy newslettera, należy wejść na stronę www.dalmierzelaserowe.pl i w prawym dolnym rogu dokonać w formularzu zapisu na newsltter wykasowania swojego maila z naszej bazy poprzez wpisanie swojego adresu mailowego i kliknięcie znaku wypisz.

Powyższe instrukcje usunięcia swojego maila z naszej bazy newslttera przesyłane są również w stopce każdego naszego newslettera.

Dzięki temu dajemy Ci gwarancję swobody i pełnego zarządzania swoimi danymi w naszym serwisie.

Wszystkie oznaczenia , zdjęcia, loga mogą należeć do ich właścicieli i stanowią ich własność a materiały użye są w celach informacyjnych powierdzających autentyczność towarów i ich legalność.

Zaufało nam już wielu zadowolonych klientów ponieważ z powagą traktujemy każde zamówienie i wywiązujemy się zarówno z terminowości dostaw jak i wysokiej jakości sprzedawanych produktów.

Koncepcja i produkcja: DalmierzeLaserowe.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone a w szczegolności kopiowanie całości lub jakiegokolwiek fragmentu zawartości strony jest nielegalne.

Ta strona internetowa została utworzona przy wkorzystaniu oprogramowania  PrestaShop

This Web site was created using PrestaShop

  • Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password